Prezentace a přednášky

Prezentace programu STIMULAČNÍ HARMONIZACE®

V rámci prezentace se účastníci seznámí s principy, ze kterých program vychází, jejich popisem a rolí v programu. Budou uvedeny vzorové případy a stávající výsledky. Cílem je, aby účastník získal základní povědomí o programu a jeho užitečnosti, především v každodením životě a ve své profesi. Přednáška má motivační charakter s možností dalšího vzdělávání zájemce.

Prezentace výsledků programu STIMULAČNÍ HARMONIZACE®

Prezentace výsledků je navazujícím produktem na základní prezentaci programu zaměřený již na praxi a dosažené výsledky. Podrobněji budou prezentovány vybrané případy a to nejen jednotlivých klientů, ale i celkového klimatu v zařízeních, kde program již delší dobu probíhá. Rovněž budou názorně představeny možnosti aplikace v dalších oblastech, včetně komerční. Přednáška je určena převážně pro ty zájemce, kteří jsou již do programu aktivně zapojeni, případně jsou současnými absolventy či účastníky vzdělávacího systému.

Přednášky na témata související s programem STIMULAČNÍ HARMONIZACE®

Podle zájmu posluchačů budou vypisována dílčí témata úzce související s náplní programu. Především pak v oblasti klasické védské jógy, práci s tibetskými mísami, pojednání o mysli, způsoby odstranění spasticity a  napětí apod. Jedním z tématů, které do budoucna připravujeme je i využití poznatků programu harmonizace pro přirozený tělesný režim, úpravu tělesné váhy, změny životních návyků apod.

V případě Vašeho zájmu o uvedenou nabídku nám napište.

zpět nahoru