Kalendář akcí

Víkendový seminář klasické védské jógy (Rožnov pod Radhoštěm)

Termín: 15. - 17.4.2016

Čas: 15.4.2016 - 17:00 hod

Místo: Hradisko Rožnov pod Radhoštěm

Pořádá: Hradisko Rožnov pod Radhoštěm

Kapacita: 17 osob

Cena: 2.400,-Kč

OBSAZENO

Popis akce

Seminář je určen pro zájemce praktikující především klasickou jógu. Cílem je nejen se seznámit s některými osvědčenými technikami vycházejícími z klasické jógy na védských principech, ale především si tyto techniky osvojit s dostatečnou schopností je využívat v každodenním praxi jógy i osobního života.

Forma semináře je přizpůsobena maximálnímu podílu osobního přístupu a vnitřních vjemů. Rovněž se účastníci seznámí s integrovaným přístupem k praxi jógy s využitím poznatků nejen védských principů, ale i současných poznatků kvantové fyziky, práce s myslí, využití tibetských mís a v neposlední řadě i s praktickými zkušenostmi aplikované védské jógy v programu STIMULAČNÍ HARMONIZACE®.

Organizační pokyny

Doporučený příjezd na místo konání akce do 17:00 hod v pátek 15.4.2016. Předpokládaný konec semináře v neděli v 15:00 hod. Strava zajištěna od snídaně v sobotu, oběd a večeře, následně v neděli snídaně a oběd. Při požadavku na úpravu stravy je třeba upřesnit při podání přihlášky (vegetariánské jídlo, bezlepkové, pro diabetiky apod.). Objednaná je standardně vegetariánská strava. Kromě osobních potřeb doporučujeme pomůcky na cvičení, jak jsme zvyklí z praxe jógy, včetně vhodného oblečení i na meditace (zde doporučujeme ponožky, deku a polštářek). V okolí ubytování jsou možné vycházky do přírody. INFORMACE: Ing.Jiří Nývlt (viz kontakty)

PLATEBNÍ ÚDAJE:
číslo BÚ 2700878040 / 2010
variabilní symbol 16003
konstatní symbol 0308
zpráva platby uveďte jméno a příjmení

Poznámka: Úhrada poplatku zahrnuje jak seminář, tak ubytování a stravu. NUTNÁ ZÁLOHA ve výši 1.250,-Kč. Platbu zálohy přijímá pořadatel na svůj provozní účet uvedený výše a to nejpozději do 31.3.2016. Doplatek 1.150,-Kč bude vybírán při zahájení semináře v místě jeho konání.

zpět nahoru