Kalendář akcí

Jóga prakticky a trochu jinak

Termín: 6. - 8.11.2015

Čas: Pá -17:00 hod

Místo: Rožnov pod Radhoštěm

Pořádá: Dvůr Hradisko

Kapacita: 18 osob

Cena: 1.850,-Kč

volná 3 místa

Popis akce

Seminář je zaměřen především na relaxační cvičení klasické védské jógy. Průběžně budou účastníci seznámeni se základními principy klasické védské jógy a s aplikovanými postupy několik let využívanými v terapeutické praxi i v rámci pravidelné výuky védské jógy.

Cílem semináře je poskytnout účastníkům aktivní relaxaci, inspiraci a dostatek informací k regeneraci těla i mysli. Průběžně proběhnou ukázky práce s tibetskými mísami, řízené meditace a povídání o tibetských mísách. Témata se dotknou i významu dechu v našich životech i v praxi jógy apod.

Seminář je veden zážitkovou formou, neformálně a s aktivním zapojením každého účastníka. Prezentovány jsou výhradně poznatky vycházející z klasické védské jógy a osobních zkušeností.

Organizační pokyny

Zahájení semináře je v 17 hodin v pátek 6.11. na soukromé farmě Dvůr Hradisko v Rožnově pod Radhoštěm. Předpokládaný závěr semináře v neděli 8.11. v 15 hodin. Doporučujeme: podložku na cvičení, ponožky, bundu na relaxaci, psací potřeby na poznámky. Stravování a ubytování: UPŘESNÍME po dohodě s pořadatelem akce.

PLATEBNÍ ÚDAJE:
číslo BÚ
variabilní symbol
konstatní symbol
zpráva platby

Poznámka: Platební pokyny budou ještě upřesněny. Platba proběhne prostřednictvím účtu pořadatele.

zpět nahoru