Kalendář akcí

Tradiční víkendový seminář klasické védské jógy na Hradisku (Rožnov pod Radhoštěm)

Termín: 8. - 10.11.2019

Čas: Pá 8.11.2019 od 17 hod do Ne 10.11.2019 14 hod

Místo: Léčební místo Hradisko, Rožnov pod Radhoštěm

Pořádá: Jiří Nývlt

Kapacita: 17 účastníků

Cena: 2.800,-Kč

obsazeno

Popis akce

Seminář je určen pro zájemce praktikující především klasickou jógu, ale nejen pro ně. Účastníci se seznámí s některými osvědčenými přístupy, vycházejícími z védských principů, ale především si osvojí schopnosti tyto techniky využívat v běžném životě i v rozvoji praxe jógy. Program bude zaměřen na dechové a meditační techniky, prohloubení zkušeností s praxí sestavy Súrjanamaskár a sérii pozic původní Rišikéšské sestavy.

Forma je přizpůsobena maximalizaci osobního podílu každého účastníka na získaných zkušenostech. Průběh semináře bude cílen na vnitřní pocity a zážitky, na objasnění a praktické využití védských principů, jógových technik při cílené práci s myslí, hluboké relaxace a meditace, využití práce s tibetskými mísami apod.

Organizační pokyny

Strava je zajištěna 3x denně přímo v areálu Hradiska v příjemném a komorním prostředí stylové hospůdky a to od páteční večeře do nedělního oběda. Strava je vegetariánská. Ubytování je ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím a internetem. S sebou je třeba vzít pohodlné oblečení na cvičení, podložku a deku (nebo větší ručník), teplé ponožky a případně i mikinu (především pro relaxaci a meditaci, aby tělo neprochladlo). Rovněž vhodné oblečení pro cvičení v přírodě dle aktuálního počasí. Příjezd do místa konání na Hradisko doporučuji nejpozději do 17 hodiny v pátek 8.11.2019. Případné dotazy na telefonním čísle: 602 600 015 nebo mail nyjiri@email.cz.

PLATEBNÍ ÚDAJE: ČSOB a.s.
číslo BÚ 247 963 829 / 0300
variabilní symbol 19034
konstatní symbol
zpráva platby jméno a příjmení účastníka

Poznámka: Prosím o odeslání závazné přihlášky (viz. kontaktní údaje, mail) a současně o úhradu kurzovného ve výši 2.800,-Kč nejpozději do 27.9.2019. Příspěvek zahrnuje: ubytování, strava, pronájem prostorů, lektor, poplatky.

zpět nahoru