Kalendář akcí

Tradiční jarní víkendový seminář klasické védské jógy (Rožnov pod Radhoštěm)

Termín: 20. - 22.4.2018

Čas: Pá od 17:00 hod do Ne 14:00 hod

Místo: Léčební místo Hradisko, Rožnov pod Radhoštěm

Pořádá: Jiří Nývlt

Kapacita: 16 účastníků

Cena: 2.600,-Kč

3 místa volná

Popis akce

Seminář je určen pro zájemce praktikující především klasickou jógu, ale nejen pro ně. Účastníci se seznámí s některými osvědčenými přístupy, vycházejícími z védských principů, ale především si osvojí schopnosti tyto techniky využívat v běžném životě i v rozvoji praxe jógy.

Forma je přizpůsobena maximalizaci osobního podílu každého účastníka na získaných zkušenostech. Průběh semináře bude cílen na vnitřní pocity a zážitky, na objasnění a praktické využití védských principů, jógových technik při cílené práci s myslí, hluboké relaxace a meditace, využití práce s tibetskými mísami apod. V neposlední řadě budou využity i praktické zkušenosti s dlouholetou praxí uplatnění klasické védské jógy v terapeutickém programu STIMULAČNÍ HARMONIZACE®.

Organizační pokyny

Strava je zajištěna 3x denně přímo v areálu Hradiska v příjemném a komorním prostředí stylové hospůdky a to od páteční večeře do nedělního oběda. Strava je vegetariánská. Ubytování je ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím a internetem. S sebou je třeba vzít pohodlné oblečení na cvičení, podložku a deku (nebo větší ručník), teplé ponožky a případně i mikinu (především pro relaxaci a meditaci, aby tělo neprochladlo). Rovněž vhodné oblečení pro cvičení v přírodě dle aktuálního počasí. Příjezd do místa konání na Hradisko doporučuji nejpozději do 17 hodiny v pátek 12.5.2017. Případné dotazy na telefonním čísle: 602 600 015.

PLATEBNÍ ÚDAJE: ČSOB a.s.
číslo BÚ 247 963 829 / 0300
variabilní symbol 18022
konstatní symbol 0308
zpráva platby jméno a příjmení účastníka

Poznámka: Prosím o odeslání závazné přihlášky (viz. kontaktní údaje, mail) a současně o úhradu kurzovného ve výši 2.600,-Kč nejpozději do 31.3.2018. Příspěvek zahrnuje: ubytování, strava, pronájem prostorů, lektor, poplatky.

zpět nahoru