Kalendář akcí

Praktický terapeutický seminář pro osoby s roztroušenou sklerózou na Hradisku (Rožnov pod Radhoštěm)

Termín: 15. - 17.11.2019

Čas: Pá 15.11.2019 od 14:00 hod až Ne 17.11.2019 do 14:00 hod

Místo: Léčební místo Hradisko, Rožnov pod Radhoštěm

Pořádá: Jiří Nývlt ve spolupráci s lektorem-lékařem

Kapacita: max 6 účastníků s RS a dalších max 8 odborných pracovníků v oboru

Cena: 3.900,-Kč

2+7 míst volných

Popis akce

Praktický terapeutický seminář je určen pro MOBILNÍ a SOBĚSTAČNÉ osoby s roztroušenou sklerózou, případně jejich odborný doprovod – lékař, rehabilitační pracovník, fyzioterapeut atd. Účastníci s diagnostikovanou RS projdou jak skupinovými, tak individuálními terapiemi, při níž se seznámí s technikami využívanými v terapeutické praxi v rámci programu STIMULAČNÍ HARMONIZACE®. Získají tak cenné osobní zkušenosti, jak jednotlivé osvědčené techniky působí na celkový stav, včetně psychiky, nervovou soustavu apod. Osvojí si základní terapeutická cvičení a obdrží písemný manuál s vysvětlením používaných přístupů a technik a jejich názorné ukázky tak, aby je bylo možno v domácím prostředím individuálně provádět.

Doporučuji rovněž účast odborníka (omezený počet 8 osob!!!), který se jako lékař, rehabilitační pracovník či fyzioterapeut, osoba blízká touto diagnózou zabývá a má s ní praktické zkušenosti a má zájem si rozšířit odbornost a zkušenosti. Pro tyto účastníky bude seminář sloužit k získání nových poznatků vedoucích ke zkvalitňování života osob s RS, možností terapeutické jemné stimulace, prakticky si vyzkouší prezentované techniky a získá informace o nových poznatcích práce s osobami s touto diagnózou.

Jako lektor (přednáška, prezentace a praktické ukázky) přislíbila svojí účast MUDr.Iveta Novotná, lékařská ředitelka lázně Slatinice.

Organizační pokyny

Strava je zajištěna 3x denně přímo v areálu Hradiska v příjemném a komorním prostředí stylové hospůdky a to od páteční večeře do nedělního oběda. Strava je vegetariánská. Ubytování je ve dvou a jednom třílůžkovém pokoji s vlastním sociálním zázemím a internetem. S sebou je třeba vzít pohodlné oblečení na cvičení, podložku a deku (nebo větší ručník), teplé ponožky a případně i mikinu (především pro relaxaci a meditaci, aby tělo neprochladlo). Rovněž vhodné oblečení pro cvičení v přírodě dle aktuálního počasí. NEZAPOMEŃTE LÉKY A POTŘEBNÉ POMŮCKY. Příjezd do místa konání na Hradisko doporučuji nejpozději do 14 hodiny v pátek 15.11.2019. Případné dotazy na telefonním čísle 602 600 015 nebo mail nyjiri@email.cz.

PLATEBNÍ ÚDAJE: ČSOB a.s.
číslo BÚ 247 963 829 / 0300
variabilní symbol 19035
konstatní symbol
zpráva platby jména a příjmení účastníka

Poznámka: Prosím o odeslání závazné přihlášky (viz. kontaktní údaje, mail) a současně o úhradu zálohy pro poskytovatele zázemí a průběhu semináře ve výši 3.900,-Kč nejpozději do 27.9.2019. Příspěvek zahrnuje: ubytování, strava, pronájem prostorů, lektoři, písemný manuál s základy cvičení a základních principů, poplatky.

zpět nahoru