Kalendář akcí

Víkendový seminář: Jóga prakticky a trochu jinak (Rožnov pod Radhoštěm)

Termín: 13. - 15.5.2016

Čas: Pá 13.5.2016 - 17:00 hod

Místo: Hradisko Rožnov pod Radhoštěm

Pořádá: Hradisko Rožnov pod Radhoštěm

Kapacita: 17 míst

Cena: 2.400,- Kč

6 míst volných

Popis akce

Volné pokračování podzimního úvodního semináře pro začínající adepty klasické védské jógy. Od obecnějších témat, týkajících se védských principů, se budeme postupně již zabývat konkrétními technikami, snadno využitelnými v každodenní praxi. Účastníci získají dostatek informací a osobních zkušeností k vlastní úspěšné praxi védské jógy v každodenním životě.

Do programu budou zařazeny klasické rozcvičovací cviky, lehké ásany a jógové sestavy. Účastníci si především osvojí základy práce s dechem a se svojí myslí, získají nové zkušenosti a podněty ke snižování celkové tenze – napětí, v neposlední řadě se seznámí i s védským přístupem k procesu celkové očisty a schopnosti samoléčení za pomocí jógových technik. Nebude chybět ani nácvik hluboké relaxace (jóga nidra) a řízené meditace s tibetskými mísami.

Součástí doprovodného programu jsou ranní rozcvičení (So a Ne), s východem slunce přivítání nového dne (pravděpodobně v době 6:00 – 6:30 hod). Program zpravidla probíhá ve velmi příjemném prostředí čajovny v areálu. V případě příznivého prostředí bude část odpoledního programu v sobotu probíhat v místě nedaleké zříceniny středověkého hradu ze 14.století (silné energetické místo v obklopení stoletými buky a s výhledem na pohoří v okolí Radegastu a na údolí města Rožnova pod Radhoštěm.

Organizační pokyny

Doporučený příjezd na místo konání akce do 17:00 hod v pátek 13.5.2016. Předpokládaný konec semináře v neděli 15.5.2016 kolem 15:00 hod. Strava zajištěna od pátku večeře, v sobotu snídaně, oběd a večeře, v neděli snídaně a oběd. Vzhledem k náplni programu semináře bude strava vegetariánská. Při jiném požadavku na úpravu stravy je třeba upřesnit požadavky při podání přihlášky. Kromě osobních potřeb doporučujeme pomůcky na cvičení, jak jsme zvyklí z praxe jógy, včetně vhodného oblečení i na meditace. V okolí ubytování jsou možné v rámci přestávek vycházky do přírody či na nedaleký středověký hrad (asi 200 m nad areálem). BLIŽŠÍ INFORMACE: Ing.Jiří Nývlt (viz kontakty)

PLATEBNÍ ÚDAJE: ČSOB a.s.
číslo BÚ 247963829/0300
variabilní symbol 16004
konstatní symbol 0308
zpráva platby uveďte jméno a příjmení

Poznámka: Úhrada poplatku zahrnuje jak program semináře, tak ubytování a stravu, či pronájem místností. NUTNÁ ZÁLOHA ve výši 1.250,-Kč. Doplatek 1.150,-Kč bude vybírán před zahájením semináře v místě jeho konání. Při platbě v hotovosti bude vystaven řádný příjmový doklad.

zpět nahoru