Kalendář akcí

Jednodenní seminář klasické védské jógy (Studio YoFyz Olomouc)

Termín: 9.prosinec 2017

Čas: 09:00 - 17:00 hod

Místo: Studio YoFyz, Masarykova třída 822/44, Olomouc

Pořádá: Studio Yofyz Olomouc

Kapacita: 10 osob

Cena: 850,-Kč

2 místa volná

Popis akce

Seminář je zaměřen a seznámení se základními principy klasické védské jógy a jejich uplatnění v praxi.

Pojem klasická védská jóga není novým směrem či druhem jógy. Právě naopak, není žádným druhem a ni směrem. Je cílena na praxi s využitím primárních védských principů, na nichž je založena podstata jógy jako taková, jež se vyvíjela od vědomí postupně k našemu tělu. To je také podstata praxe bez přívlastků, bez moderních trendů, bez kompromisů „civilizované“ společnosti. Je cílena a vnímána především jako mentální trénink, transformace naší mysli v každém ohledu jógové praxe i každodenního života. Pokud neumíme použít a využít zkušenosti v našem životě, každý den, každou hodinu, je sebelepší dovednost technik a cvičení, či encyklopedická znalost filozofie k ničemu. A pokud se cokoli děje bez přítomnosti našeho vědomí, „jako by se to nestalo“. Vše, co je, je buď vědomé, nebo nevědomé. Takového ryzího poznání lze dosáhnout kdekoli na světě, neboť se nachází uvnitř každého z nás prostřednictvím našich pocitů, vjemů a míry schopnosti našeho vnímání, postupně přecházejícího do přirozeného procesu vnímání vnímání.

Seminář je určen pro ty zájemce, kteří hledají inspiraci a aspiraci k upevnění tělesného či psychického zdraví, celkové vitality, případně nalezení skutečného smyslu a užitku života, na vlastní kůži pochopit, jak vlastně to co je, ve skutečnosti „je“. Účastníci se seznámí, jak využívat vlastní neomezený vnitřní potenciál transformace, sebeuzdravování (v rámci možného potenciálu těla a mysli), netušené možnosti života i vlastních schopností. Jógové pozice, cvičení či jakékoli techniky jsou „pouhým“ prostředkem a nikoli cílem. S tímto vším lze získávat postupně osobní zkušenost a jejím prostřednictvím dospět k poznání pravdy o sobě i životě samotném.

Forma je přizpůsobena maximalizaci osobního podílu každého účastníka na získaných zkušenostech. Průběh semináře bude cílen na vnitřní pocity a zážitky, na fyzické a současně mentální úrovni, na objasnění a praktické využití védských principů, mentálního tréninku při cílené práci s myslí, hluboké relaxace a seznámení s podstatou meditace, využití práce s tibetskými mísami apod. V neposlední řadě budou využity i praktické zkušenosti s dlouholetou praxí uplatnění klasické védské jógy v terapeutickém programu STIMULAČNÍ HARMONIZACE®.

Náplň semináře (pouhých 8 hodin) je pouze ochutnávkou zlomku možností k využití neomezeného potenciálu praxe jógy ve všech ohledech a ve všech významech našeho života.

Organizační pokyny

V ceně semináře je pronájem prostorů, náklady na propagaci a odměna lektora. Doporučujeme lehkou stravu a dostatek tekutin. Na cvičení pak podložku, deku nebo ručník, vrstvené oblečení a ponožky. Další informace na www.yofyz.cz/akce.

PLATEBNÍ ÚDAJE: ČSOB a.s.
číslo BÚ 247 963 829 / 0300
variabilní symbol 17020
konstatní symbol 0308
zpráva platby jméno a příjmení účastníka

Poznámka: Platbu celé částky je třeba provést společně se závaznou přihláškou na adrese: info@yofyz.cz před zahájením akce.

zpět nahoru