Kalendář akcí

Jednodenní seminář klasické védské jógy (Olomouc)

Termín: 3.12.2016

Čas: 9:00 - 17:00 hod

Místo: Baletní sál ZUŠ Iši Krejčího, Na Vozovce 32, Olomouc

Pořádá: Jiří Nývlt

Kapacita: 20 míst

Cena: 500,-Kč

6 míst volných

Popis akce

Náplň semináře je určena pro ty zájemce, kteří hledají návody k upevnění tělesného či psychického zdraví, celkové vitality, a možná i nalezení nového smyslu života – své dharmy. Účastníci zde budou pracovat na získání inspirace a motivace, návodu na obnovu životní síly a pevné vůle. Také se seznámí s některými osvědčenými přístupy, vycházejícími z védských principů klasické jógy.

Forma je přizpůsobena maximalizaci osobního podílu každého účastníka na získaných zkušenostech. Průběh semináře bude cílen na vnitřní pocity a zážitky, na objasnění a praktické využití védských principů, mentálního tréninku při cílené práci s myslí, hluboké relaxace a meditace, využití práce s tibetskými mísami apod. V neposlední řadě budou využity i praktické zkušenosti s dlouholetou praxí uplatnění klasické védské jógy v terapeutickém programu STIMULAČNÍ HARMONIZACE®.

Akce má přispět rovněž k předvánočnímu „rozjímání“, naladění na pokoj a mír v sobě samém.

Organizační pokyny

Stravování není zajištěno, doporučujeme lehkou stravu a dostatek pití. S sebou si vezměte podložku na cvičení, deku nebo velký ručník, teplé ponožky, jinak pohodlné volné vrstvené oblečení na cvičení. Bližší informace: Ing.Jiří Nývlt, telefon: 602 600 015, mail: jirinyvlt@seznam.cz

PLATEBNÍ ÚDAJE:
číslo BÚ
variabilní symbol
konstatní symbol
zpráva platby

Poznámka: Platba semináře v hotovosti na místě samém.

zpět nahoru