Kalendář akcí

Jednodenní seminář klasické védské jógy (Humpolec)

Termín: 17.6.2017 - So

Čas: 09:00 - 17:00 hod

Místo: ZŠ Hálkova, Humpolec (malá tělocvična)

Pořádá: Kruhcentrum Humpolec

Kapacita: 20 osob

Cena: 690,-Kč

ZRUŠENO

Popis akce

Náplň semináře je určena pro ty zájemce, kteří hledají návody k upevnění tělesného či psychického zdraví, celkové vitality, a možná i nalezení nového smyslu života – své dharmy. Účastníci zde budou pracovat na získání inspirace a motivace, návodu na obnovu životní síly a pevné vůle. Naučí se a procvičí, jak účinně provádět základní jógové ásany a pochopí jejich význam. Dále se seznámí s některými osvědčenými přístupy a technikami, vycházejícími z védských principů klasické jógy.

Forma je přizpůsobena maximalizaci osobního podílu každého účastníka na získaných zkušenostech. Průběh semináře bude cílen na vnitřní pocity a zážitky, na správné fyzické procvičení těla, na objasnění a praktické využití védských principů, mentálního tréninku při cílené práci s myslí, hluboké relaxace a meditace, využití práce s tibetskými mísami apod. V neposlední řadě budou využity i praktické zkušenosti s dlouholetou praxí uplatnění klasické védské jógy v terapeutickém programu STIMULAČNÍ HARMONIZACE®.

Akci přímo zajišťuje paní Ivana Kmochová, Kruhcentrum Humpolec – telefon 736 442 694, případně mail Ivana@kruhcentrum.cz. Případné dotazy ohledně akce i úhrady za účast směřujte zde.

Organizační pokyny

S sebou je potřeba vzít podložku na cvičení, deku nebo velký ručník, pohodlné oblečení pokud možno vrstvené s možností postupného odkládání či přiodívání dle momentálních pocitů. Jídlo a dostatek pití na celý den je možno kromě vlastní přípravy zajistit prostřednictvím objednávky salátů či těstovin na místě. V ceně semináře je odměna a náklady lektora, pronájem prostorů, náklady na organizaci akce.

PLATEBNÍ ÚDAJE:
číslo BÚ
variabilní symbol
konstatní symbol
zpráva platby

Poznámka: Platbu semináře uhraďte na účet Kruhcentra Humpolec po dohodě a se závaznou přihláškou u paní Ivany Kmochové (kontakt viz výše) a to nejpozději do 26.5.2017!!!

zpět nahoru