Kalendář akcí

Jednodenní seminář klasické védské jógy (Buchlovice)

Termín: 10.6.2017

Čas: 09:00 - 17:00 hod

Místo: Tělocvična zíkladní školy Buchlovice

Pořádá: Ing.Jiří Nývlt

Kapacita: 16 míst

Cena: 500,-Kč

ZRUŠENO

Popis akce

Náplň semináře je určena pro ty zájemce, kteří hledají návody k upevnění tělesného či psychického zdraví, celkové vitality, a možná i nalezení nového smyslu života – své dharmy. Účastníci zde budou pracovat na získání inspirace a motivace, návodu na obnovu životní síly a pevné vůle. Naučí se a procvičí, jak účinně provádět základní jógové ásany a pochopí jejich význam. Dále se seznámí s některými osvědčenými přístupy a technikami, vycházejícími z védských principů klasické jógy.

Forma je přizpůsobena maximalizaci osobního podílu každého účastníka na získaných zkušenostech. Průběh semináře bude cílen na vnitřní pocity a zážitky, na správné fyzické procvičení těla, na objasnění a praktické využití védských principů, mentálního tréninku při cílené práci s myslí, hluboké relaxace a meditace, využití práce s tibetskými mísami apod. V neposlední řadě budou využity i praktické zkušenosti s dlouholetou praxí uplatnění klasické védské jógy v terapeutickém programu STIMULAČNÍ HARMONIZACE®.

 

Organizační pokyny

Stravování není zajištěno, doporučujeme lehkou stravu a dostatek pití. S sebou si vezměte podložku na cvičení, deku nebo velký ručník, teplé ponožky, jinak pohodlné volné vrstvené oblečení na cvičení. Bližší informace: Ing.Jiří Nývlt, telefon: 602 600 015, mail: jirinyvlt@seznam.cz

PLATEBNÍ ÚDAJE:
číslo BÚ
variabilní symbol
konstatní symbol
zpráva platby

Poznámka: Platba na místě samém v hotovosti.

zpět nahoru